OSZTÁLYKIRÁNDULÁS 3.osztály 2024.

Egy emlékezetes kis kiránduláson vett részt a 3. osztály 2024.06.18-án a Szeleta Parkban és a Csanyik-völgyben. A miskolci Szeleta Park Látogatóközpont, a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság legújabb bemutatóhelye, mely a Bükk természeti kincseit, különleges földtörténetét, egyedi vízrajzát és barlangrendszerét, a kaptárköveket, a hegység jellemző növény – és állatvilágát valamint a világhírű Szeleta-kultúrát, a magyar ősemberkutatás bölcsőjének helyszíni eredményeit mutatja be. Mindezt nemcsak grafikusan, hanem interaktív felületeken és 3D-s filmeken keresztül is. Bejártuk a Cserkész parkot és a Forrásvölgyet. Kicsit lehűthettük magunkat a patak hideg vizében. Megnéztük a Sanofi Chinoin gyógyszergyárat. Túrázás, kiállítás megtekintése, játszóterezés volt a program. A mamut a bejárat előtt nagy sikernek örvendett, folyton azon vagy az alatt ücsörögtek a gyerekek. Csodás élményekkel gazdagodtunk ezen a napon.

Alsózsolca, 2024.06.21.

Korály-Varga Renáta

Scroll to Top