ALAPÍTVÁNYI BÁL 2024.

2024. május 17-én megtartottuk hagyományos alapítványi bálunkat a tavasz jegyében. Hálásak vagyunk minden jelenlévőnek (184 fő), hiszen az Önök hozzájárulása nélkül ez az este nem lehetett volna ilyen sikeres. Külön köszönet illeti a táncoslábú negyedikeseink és végzős diákjaink fellépését. Az ízletes vacsorát a helyi Lábas Gasztroműhely készítette, a zenei élményről Sipos Péter zenész gondoskodott. A vendégek hajnali 2 óráig mulattak. Végül, de nem utolsósorban, köszönjük a bálozók aktív részvételét, a pedagógusok munkáját, az osztályok és az egyéni támogatók értékes tombolafelajánlásait. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát és jövőre ismét találkozunk!

A bál bevétele – a költségek kifizetése után- 893555 Ft, melyet szülői támogatásként fizettünk be az alapítvány számlájára. Előzetes terveinknek megfelelően a befolyt összeget a szabadtéri ÖKO-tanterem kialakítására fordítjuk. Szívből köszönjük a támogatásukat!

Galéria megtekintése Köszönjük a fotókat Fási-Fónagy Hajnalkának! 🙂

Alsózsolca, 2024. 05.30.

Nagyné Tóth Zita

Scroll to Top