SZAKMÁK ÉJSZAKÁJA 2019.

A Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájára esett a 7. osztályosok választása.

Változatos programok segítették az iskola- illetve az intézményben folyó oktatás megismerését: szimulátoros hegesztés; gokartozás; megnézhettük, hogyan működik a gravírozógép, fémrózsát készítettünk lemezből; megismertünk néhány számítógépes programot, amit az iskola informatikus tanulói készítettek; érdekes fizikai kísérletek és ügyességi feladatok voltak, melyeket mi magunk is kipróbálhattunk. Az egyik helyszínen pedig rövid tájékoztatást kaptunk a Miskolcon nemrég indult Joyson cég duális képzéséről.  – A felsorolásból is látszik, hogy sok hasznos információt kaptunk az élményekben gazdag, éjszakába nyúló látogatáson.

Alsózsolca, 2019. április

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top