First Lego League

Iskolánkban már több éve járhatnak tanulóink lego szakkörre. Az idén a szakkörre járó gyerekek egy részével csapatot alkotva a Robert Bosch Power Tool Elektromos Szerszámgyártó Kft jóvoltából részt vehettünk a  First Lego League nemzetközi verseny miskolci regionális döntőjén.

A HEROBIK csapat tagjai: Balogh Michael (5.o.), Kirn Milán (5.o), Reszler Maja (5.o.), Petrik Keve (5.o.), Somodi Vivien (7.o), Szabó Bálint (7.o.), Tanczik Máté (8.o.)

A versenyen iskolánk csapata ügyesen helytállt. Éremmel, Motivációs különdíjjal és hatalmas élménnyel tértek haza versenyzőink!

Mindannyiuknak szívből gratulálunk!