CSEPPETSEM! PROGRAM

“Cseppmentes” gyűjtőtartályok oktatási intézmények részére

A CseppetSem! Program keretében térítésmentesen biztosítják a gyűjtőedényeket, emellett minden összegyűlt kilogrammnyi anyag után 35 forintot fizet az intézménynek, vagy az általa megjelölt alapítványnak, szervezetnek.

Egy darab gyűjtőedény iskolánk udvarán, a bejárati kapunál is elhelyezésre kerűlt

Hagyományos 240 literes gyűjtőket arra tervezték, hogy a háztartásokban képződő használt sütőolajat PET palackban, befőttes üvegben, vagy eredeti csomagolásban gyűjtsük a tartályba. A tartály anyaga olyan műanyagból készült, amely ellenáll a zord időjárási körülményeknek és olajoknak.

A CSEPPETSEM! PROGRAM üzemeltetője 100%-ig hazai tulajdonú cég, az összegyűjtött anyag is Magyarországon kerül feldolgozásra.

A védjük közösen környezetünket!

Gyűjtőpont kereső és további információ a CSEPPETSEM! PROGRAMRÓL: www.cseppetsem.hu