ÖT NAP A BALATONNÁL

Iskolánk második éve részese az EFOP-3.3.2-2016, Közművelődési intézmények a köznevelés eredményességéért című pályázatnak. A miskolci Vörösmarty Művelődés Ház szervezésében korábban is több programban vehettünk rész, augusztus közepén pedig öt hermanos diák öt napig táborozhatott a Balaton partján.

A balatonszárszói Lepkeház Ifjúsági Üdülőben eltöltött napok során sok érdekes programot biztosítottak a szervezők a gyerekek számára: színházi előadás a felvidéki Csavar Színház előadásában, a szárszói József Attila Emlékmúzeum meglátogatása, filmzenei koncert, Bánki Beni slammaer előadása, drámajátékos foglalkozás, a balatonszemesi Bujtor István Filmfesztivál versenyfilmjeinek megtekintése, Caramel koncert, és persze séta az esti Balatonparton, ismerkedés a tábor más iskolából érkezett diákjaival, beszélgetések, pihenés. A Balaton vize kicsit hűvös volt az előző napok rossz időjárása miatt, ezéret a gyerekek inkább a tábor területén lévő úszómedencében strandoltak, de azért egy kicsit a tó vizét is kipróbálták.

Sok élménnyel gazdagodva tértek haza. Köszönjük a lehetőséget!

Alsózsolca, 2019. augusztus 30.

                                                                                     Szaláncziné Somos Zsuzsanna

                                                                                                    kísérőtanár

Scroll to Top