TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG 2024.

Intézményünk 2024.06.27-én tartotta meg a tanévzáró ünnepségét. A Himnusz eléneklése után az ötödikesek műsorát tekinthettük meg. Nagyné Tóth Zita főigazgató asszony értékelte a 2023-2024-es tanévet, méltatta a versenyeken kimagasló eredményeket elért tanulókat és a felkészítő pedagógusokat. A kitűnőknek oklevelet és könyvjutalmat adott át, majd búcsúztatta Antal László tanár urat nyugdíjba vonulása alkalmából. Az ünnepséget a Szózattal zártuk, az osztályfőnökök és a zenetanárok értékelték a diákok éves teljesítményét majd átadták a bizonyítványokat.

Kitűnő hermanos diákjaink:

1.a osztály: Alexa-Nemes Ádám, Balajti Zoé, Cole Kiara Melánia, Frigyik Olívia, Halász Soma, Karsza Noémi Gréta, Mida Hanna, Orbán Olivér

1.b osztály: Lipták Olivér, Nagy Bálint, Ozsvát Olivér László, Paskó Soma, Petró Zsófia

2.a osztály: Halász Iza, Horváth Dávid, Jánosi-Mátyás Hunor, Mádai Kata, Nagy Bálint

2.b osztály: Kurucz Lara

3. osztály: Budai Marcell, Csellár Dániel

4.a osztály: Jánosi Eszter, Majzik Maja, Szemes Flóra, Üveges Adél

4.b osztály: Barabás Eszter, Győrfi Laura

5. osztály: Petrik Keve

6. osztály: –

7. osztály: Szabó Bálint

8. osztály: Tanczik Máté, Petrik Kata

Vidám, tartalmas nyári szünidőt kívánunk diákjainknak! Találkozunk 2024. szeptember 2-án, hétfőn! 🙂

Alsózsolca, 2024. 07.04.

Nagyné Tóth Zita

Scroll to Top