TAVASZI SZAVALÓVERSENY 2024.

Tavaszi szavalóverseny

Iskolánk alsó tagozatos tanulói hetek óta izgatottan készültek erre a délutánra. Kiválasztották kedvenc versüket, amit ezen a napon végre elszavalhattak a zsűri és a közönség előtt. Minden osztály több tanulóval képviseltette magát, 37 gyermek vett részt a szavalóversenyen. Zita néni és Ildikó néni is ámulattal hallgatta a gyerekek produkcióit. A zsűrinek, Emil bácsinak, Zsuzsa néninek és Annának nem volt könnyű dolga, amikor meghozták döntésüket.

1-2. osztály:

 I. Kurucz Lara 2.b

II. Halász Soma 1.a

III. Alexa-Nemes Ádám 1.a

Különdíj: Karsza Balázs 2.b

3-4. osztály:

I. Miklós Gergő Noel 4.a

II.Jakkel Viktória 4.a

III. Seres Zalán 4.b

Különdíj: Miklós Panna 4.b

Alsózsolca, 2024. március 12.

Tóthné Mátrai Emese

Scroll to Top