VALENTIN NAP 2024.

Iskolánk tanulói is megünnepelték a szerelmesek napját. Aznap a legtöbb diák és pedagógus piros ruhát öltött, a folyosókat szívek borították. A gyerekeknek lehetőségük volt szívet küldeni barátaiknak, osztálytársaiknak, tanáraiknak, esetleg szerelmüknek. Elképesztő mennyiségű, több, mint 500 szívet dobtak a postába, melyet Cupidó szárnyas kis segítői osztályról osztályra járva osztottak szét. A második szünetben egy villám-diszkó keretein belül Zoltán Erika szerelmes számaira bulizhattak az aulában. Az alsó tagozatosok délután egy játékos logikai-ügyességi vetélkedőben mérték össze a tudásukat, a felsősök pedig egy házimozi keretein belül a Szerelmünk lapjait tekinthették meg. Kicsik és nagyok egyaránt jól szórakoztak.

Alsózsolca, 2024.február 20.

Fási Vivien

Scroll to Top