PÉNZ7 2022.

Az előző hét tanév kedvező tapasztalatai és a kiemelkedő iskolai érdeklődés alapján a 2021/2022. tanítási évben ismét megrendezésre került a pénzügyi és vállalkozói témahét, a PÉNZ7, amely az European Money Week és a Global Money Week nemzetközi programokhoz is kapcsolódik.

A PÉNZ7 időpontja: 2022. március 7-11.- volt

PÉNZÜGYI TÉMA 2022 – Megtakarítások, pénzügyi tervezés

 A témahéten pénzügyi és vállalkozói ismeretek témák megismerésére volt lehetőség. Cél, hogy a 2022. év pénzügyi témája mellett a vállalkozói téma, a vállalkozói kompetenciafejlesztés és a vállalkozói ismeretek élményalapú bevezetése is helyet kapjon az iskolákban.

Az órák keretében megvalósuló élményalapú tanórai anyagok segítségével a pedagógusok interaktív módszerekkel ismertethették meg a felső tagozatos diákokat a pénzügyi és gazdálkodási alapfogalmakkal.

Alsózsolca, 2022.március 17.

Scroll to Top