NÖVENDÉKHANGVERSENY-PINCEKONCERT 2020.

2020. február 05-én tartottuk hagyományos növendékhangversenyünket, amely a tanév során már második alkalommal került megrendezésre az első félév lezárásaként. Rendhagyó módon nem a színházteremben tartottuk, hanem a pince helyiségben, így egy hangulatos „pincekoncert” kerekedett belőle.

A fellépő növendékek a legkisebbektől a legnagyobbakig mutatták meg az iskolában folyó zeneoktatás színvonalát. A műsor a magyar gyermekdaloktól-népdaloktól a reneszánsz és barokk táncokig bezárólag egyveleget alkotott. A tizenöt műsorszám előadásmódja tükrözte az elmúlt félév befektetett munkáját. Három produkció a második félévben esedékes hangszeres versenyekre való felkészülést szolgálta.

A növendékeknek gratulálunk a színvonalas szerepléshez, a szülőknek köszönjük a türelmet és kívánjuk a gyerekeknek, hogy hasonló lelkesedéssel folytassák a második félévet.

Alsózsolca, 2020. február 19.

Művészeti munkaközösség

Scroll to Top