JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓ

Intézményünk 8. osztályos tanulója Vartnal Botond az idén ötödik alkalommal vehetett részt a Miskolc Város Önkormányzata által megrendezésre kerülő „Jó tanuló, jó sportoló” gálán. Az idén 254 sportolót és 56 edzőt díjaztak a 2018-as évben nyújtott kimagasló sport teljesítményükért. A kitüntetést azok vehették át, akik országos bajnokságon vagy diákolimpián I. helyezést értek el, továbbá nemzetközi versenyen az első 6 helyezésbe bekerültek.

Nagyon büszkék vagyunk Botond augusztusban megszerzett világbajnoki címére is, amivel már önmagában véve is kiérdemelte volna ezt az elismerést, de ő emellett az idén háromszoros országos bajnok is lett!

A díjátadón mindenki egy gyönyörű, üvegből készült emlékplakettet, oklevelet és finomságot vehetett át Miskolc Város elöljáróságaitól.

A szórakozást magas színvonalú műsorszámokkal és állófogadással biztosították.

Reméljük, hogy Botond a későbbiekben is jó hírünket viszi és még sokszor láthatjuk a díjazottak között!

Alsózsolca, 2018. december 9.

Scroll to Top