Szavalóverseny

 

Régi hagyomány iskolánkban, hogy minden évben megrendezzük az alsó tagozatosok szavalóversenyét. Február 27.-én délután az iskolai könyvtár adott otthont e remek délutánnak. Két korcsoportban 31 gyermek,szabadon választott művekkel indulhatott a megmérettetésen. A kis előadóművészek remek versekkel,szép előadással,némelyek humoros sorokkal szórakoztattak minket. A zsűriben a gyerekek teljesítményét iskolánk volt tanítója,Lengyel Béres Klára,Szabóné Bán Mária igazgatóhelyettes és Farkas Orsolya 7. osztályos tanuló pontozta.

Eredmények:

I. korcsoport: (1.-2.osztály) 1. Jakkel Brigitta (2.o) 2. Nádas Krisztián (1.o) 3. Anton Lara Nikol (1.o.)

Különdíj: Balog Mirella (2.o)

II. korcsoport: (3.-4.osztály) 1. Nagy Zalán (4.a) 2. Apró Marcell (4.b) 3. Üveges Zalán (3.b)

Különdíj: Udvari Dóra (4.b), Jecs Martin (3.b)

Gratulálunk a szép teljesítményhez! Köszönjük a felkészítő tanító nénik és tanító bácsi munkáját!