Alapítványi támogatás

Tisztelt Szülő! Tisztelt Gondviselő!

Arra kérjük, csatlakozzon hozzánk, és segítse törekvéseinket, fogjunk össze iskolánkért, gyermekeinkért!

Az Alsózsolcai Herman Alapítvány számos diákot támogat a művészeti oktatásban, a tehetséges diákjaink versenyeken való indulásában. Segíti az arra érdemes tanulóink jutalmazását. Hozzájárul a hagyományos honismereti tábor, az erdei iskola és a tanulmányi kirándulások költségeihez, iskolánk tanulói környezetének javításához.

Az alapítvány bevételének nagy része az évenként megrendezendő alapítványi bálból származik. Sajnálatunkra az elmúlt két évben – a vírushelyzet miatt- ez a rendezvényünk elmaradt, így elestünk ettől a forrástól.

A segítségnyújtásra most nagyobb szükségünk van, mint bármikor! Ne hagyjuk, hogy veszélybe kerüljenek iskolánk hagyományos programjai!

Alapítványunk tisztelettel kéri Önt, ha módjában áll, támogassa iskolánkat az alábbi összegek valamelyikével!

Köszönjük segítő támogatásukat!

Tisztelettel:

Shethia Emese Nagyné Tóth Zita

kuratórium elnöke intézményvezető