Karácsonyi forgatag

Kedd délután a felső tagozatos osztályok képviselő a hagyományos ünnepváró heti karácsonyi vetélkedőre érkeztek a két Kati néni meghívására. Néhány órára a jókedv, vidámság költözött a terem falai közé, miközben a gyerekek megismerkedtek a nemzetek karácsonyi ételeivel, italaival, óriás képeslapot készítettek, megírták saját kis karácsonyi történetüket, karácsonyi dalok felismerésében próbálhatták ki magukat, majd egy választott dalt elő is adhattak nagyon eltérő stílusokban. Ha repült a hólabda, akkor a decemberi ünnepekről érkeztek a villámkérdések, kirakták a szerencsehozó újévi malacka puzzle-jét, kipróbálhatták, hogy 5 perc alatt mennyi ruhát lehet feladni egy társukra. Az utolsó feladat egy karácsonyi Activity volt. A délutánt a zsűri tagjai, Emese néni és Laci bácsi értékelése zárta.