Őszi sportprogramok

Iskolánk már második alkalommal csatlakozik az Európai Mobilitás Hetéhez és az Európai Diáksport Napjához. Ezen a két napon a mozgásé volt a főszerep. Kerékpárra pattanva népszerűsítettük a környezetbarát közlekedés. Lefutottuk az 2019 m-es távot majd játékos sportvetélkedőt tartottunk. Kicsik, nagyok és pedagógusok egyaránt jól érezték magukat a közös sportolás alatt.

Diákolimpia: labdarúgás őszi forduló

Iskolánk az idei tanévben már két korosztállyal is nevezett a labdarúgó diákolimpiára.  A II. korcsoportosok Nyékládházán versenyeztek, a III. korcsoportosok mérkőzései pedig Szikszón voltak. Tanulóink nagy lelkesedéssel készültek a mérkőzésekre és derekasan helytálltak. A tavaszi fordulót a 2. illetve a 3. helyen várhatják. Sok sikert kívánunk a folytatáshoz.

Csapattagok:

 II. korcsoport: Balogh Brájen, Erdei Nagy Brendon, Erdei Nagy Krisztofer, Fodor Bence, Góré Nikolasz, Juhász Kristóf, Linzenbold Dávid, Polefkó Zoltán, Roha Marcell, Ruszó Máté

III. Korcsoport: Balog Sándor, Glonczi Dániell, Molnár Tamás, Ősze Gergő, Petercsák Salamon, Rontó Richárd, Ruszó Máté, Üveges Zalán, Jecs Bálint, Roha Kornél,Bányász Máté