Kézilabda Diákolimpia

A Diákolimpia Kézilabda keretei között fiú III. korcsoporttal vettünk részt február 12-én Bőcsön. Az alsózsolcai csapat tagjai Nagy Zalán csapatkapitány vezetésével hősiesen küzdöttek a rutinosabb és több éve kézilabdázó bőcsi csapat ellen. A kapunkba nehéz volt betalálni Erdei- Nagy József és Hranek Teofil jóvoltából. A meccseken a legtöbb gólt szerző mezőnyjátékos Apró Marcell volt. A mérkőzésről ezüstéremmel távoztunk, melyre büszkék lehetünk.

Az alsózsolcai csapat tagjai, Nagy Zalán, Dobai Máté, Balog Kevin, Apró Marcell, Hranek Teofil, Szabó Dávid, Petercsák Salamon, Üveges Zalán, Polefkó Tamás, Bányász Máté, Szigeti Csaba, Budai Nándor.

Felkészítő tanár: Bartucz- Profáncsik Orsolya.

„Életünk első kézilabda mérkőzése volt. Szerintem jól sikerült. Bár kikaptunk, de végig hajtottunk. Nem adtuk fel és Orsi néni is biztatott minket. Ami sokat segített. Sokat kell még gyakorolnunk, de szerintem végül meglesz a győzelem.” Nagy Zalán