Itt kopog, ott kopog, megérkezett Télapóka, hopp!

 

December 7-én pénteken, rendeztük meg iskolánkban 5-8. évfolyamon labdarúgásban a Mikulás Kupát. A gyerekek szebbnél szebb nevezési lapokat készítettek. Összesen 6 csapat nevezett az eseményre. A részt vevők között lányok is szerepeltek. Hatalmas küzdelem volt a pályán. Az első helyezett csapat kapott egy vándorkupát, melyet jövőre meg kell, hogy védjen.

Dobogós csapatok:

  1. helyezett: Tanya FC

Tagjai: Balog Benjámin, Jecs Dániel, Kiss László, Budai Márk, Vadász Krisztián

2.helyezett: Chang Felügyelők

Tagjai: Dobai Máté, Erdei- Nagy József, Nagy Zalán, Tóth Péter, Vadász Erik

3.helyezett: Labdabűvölők

Tagjai: Üveges Zalán, Petercsák Salamon, Jecs Martin, Polefkó Tamás, Szabó Dávid

https://hermaniskola.hu/galeria/2018-2019/mikulas-kupa/