Focistáink első sikere a diákolimpián

 

Iskolánk III. korcsoportos fiú csapata 2018. október 18-án a labdarúgás diákolimpia őszi fordulóján vett részt.  Izgatottan indultak neki a napnak, hiszen nagyon friss még a csapat. Orsi néni viccesen azt mondta a buszon: „ Nem kérek nagy dolgot. Lőjetek egy gólt és kapni ne kapjunk egyet sem.” Az ügyes lábú kis focisták túlteljesítették ezt, hiszen csak úgy záporoztak a gólok. A diákolimpia őszi fordulójában elért eredmény alapján 1. helyen fordul a csapat tavasszal és esélyes a továbbjutásra.

Reméljük lelkesedésüket, kitartásukat megőrizve vagy még fokozva fognak tavasszal pályára lépni és hasonlóan fognak játszani.

Gratulálunk a fiúknak és testnevelő tanáruknak!

Nagy Zalán 6.a, Tóth Péter 6.a, Dobai Máté 6.a, Erdei- Nagy József 6.a, Balog Kevin 6.a,

Apró Marcell 6.b, Hranek Teofil 6.b, Jecs Martin 5.a, Szabó Dávid 5.a, Petercsák Salamon 5.a,

Üveges Zalán 5.a