Barátságos meccs a Benedekben

A Benedek Elek Tagiskola 2018. október 5-én barátságos pályaavató meccset rendezett, ahol iskolánkat az 5. és a 6. osztály tanulói képviselték, 5+1 fős csapatot alkotva. A mérkőzések az új kézilabda pályán zajlottak. A tanulók összeszokatlanságuk ellenére szépen helytálltak. Jó gyakorlás volt ez a közelgő diákolimpiai felkészülésünkhöz. A csapat tagjai 2. helyezést értek el, melyért egy focilabda volt a jutalmuk. Köszönjük a meghívást és köszönöm a meccsen való részvételt az iskola diákjainak.

A második helyezett csapat tagjai: Nagy Zalán – 6.a, Tóth Péter – 6.a,

Dobai Máté-6.a, Balog Kevin – 6.a

Apró Marcell – 6.b, Hranek Teofil – 6.b

Jecs Martin – 5.a, Szabó Dávid – 5.a

Petercsák Salamon – 5.a, Üveges Zalán – 5.a

Polefkó Tamás – 5.a, Palocsai Máté – 6.b