TÁBOROZÁS FONYÓDLIGETEN 2018.

Erzsébet-tábor Fonyódliget 2018.07.22-07.27.

Sikeres pályázat után iskolánk 50 tanulója és 5 pedagógusa egy felejthetetlen hetet töltött júliusban a Balaton partján. A vasárnap reggeli indulásnál még Alsózsolcán szemerkélt az eső, de mire a busz a táborba érkezett az időjárás is megjavult és egész héten kitartott a jó idő. Ennek köszönhetően a nagyon változatos és érdekes programok mellett mindennap tudtunk fürdeni is. A tábort szervezők kitettek magukért, és mi minden választható programra megpróbáltunk jelentkezni, így tanulóink kipróbálhatták a vízi vidámparkot, megmérethették ügyességüket kalandparkban és lézerharcolás közben. Hajózhattak a Balatonon Balatonboglár és Révfülöp között, illetve beülhettek és evezhettek sárkányhajóban. Volt tűzoltó és mentős bemutató, ahol például az újraélesztést is kipróbálhatták. Részt vettek éjszakai bátorság próbán, énekeltek tábortűz mellett, táncoltak diszkóban és utolsó este Wolf Kati koncertjén tapsolhattak a gyerekek. Minden este megcsodálhatták a naplementét a parton. A tartalmas, élményekben gazdag hét után nehéz volt búcsút mondani a Balatonnak, de reméljük, hogy jövőre ismét sikeresen tudunk pályázni.

Alsózsolca, 2018.szeptember 5.

Scroll to Top