„TECHNIKÁZÓ 7EDIKESEK!”

Tankertgondozás

A Menő menza pályázat keretein belül iskolánk hátsó udvarán sor került egy tankert kialakítására. A korábban elültetett növények egy része kibújt, de sok helyen nem keltek ki. A „Technikázó 7edikesek!” kigazolták az ágyásokat, az üresen maradt sorokba pedig vöröshagymát és fokhagymát ültettek.

KOMPHÁZNÁL Az egyedi, tömbösített oktatásnak köszönhetően lehetőségünk van rá, hogy a technika tantárgy gyakorlati óráit a Sajó parton tartsuk meg. A lányok paprikás krumplit főztek és kókusz golyót készítettek Kati néni és Magdi néni irányításával, a fiúk lámpát szereltek Tibi bácsi segítségével. Köszönjük munkájukat!

  • ÜZEMLÁTOGATÁSOK

Idén három üzemet látogathattunk meg Miskolcon a B.A.Z. Megyei Iparkamara támogatásával:

Május 16-án a BOSCH oktatási tanműhelyeit, május 23-án pedig a Remy BPI Group Hungary Kft európai központjának gyárát valamint a Gála Kereskedelmi Zrt. varrodáját és üzleteit nézhettük meg.

Alsózsolca, 2018. május 25.

Scroll to Top