DIGITÁLIS TÉMAHÉT 2018.

Egri kirándulás a digitális hét jegyében

Április 10-én tíz pedagógus az ötödikes tanulókkal és a 7. osztállyal az Eszterházy Károly Egyetem Pedagógia Kar Médiainformatika Intézetében járt.

Olyan IKT-eszközökkel támogatott megoldásokkal ismerkedtünk meg egy előadás, majd gyakorlatban történő kipróbálás során, amelyek iskolai keretek között segíthetik a mindennapos testnevelés digitális átállását.

A 21. században számos olyan lehetőség áll a pedagógusok és a tanulók rendelkezésére, amellyel eddig nem tapasztalt élményeket élhetnek át.

A program során megismertük a virtuális valóság oktatási közeg számára elérhető világújdonságait, majd a gyakorlatban is kipróbálhattuk a rendelkezésre álló eszközöket, megtapasztalva a mesterségesen gerjesztett élmények mókás és érdekfeszítő világát.

Alsózsolca, 2018. április 18.

Fésüsné Soltész Emese

Scroll to Top