Mezei futás

 

2018. március 12-én iskolánk 18 tanulója Berzéken a Magyar Diáksport Szövetség által kiírt mezei futóversen városkörzeti döntőjén vett részt I. II. III. és IV. korcsoportban, 600, 1500, 2000, illetve 4000 m-en. A versenyre népes mezőny gyűlt össze. 12 iskola több mint 200 tanulóját köszöntötte a berzéki iskola igazgatónője illetve polgármestere. A versenyzőket az időjárás is a kegyeibe fogadta, hiszen a hó elolvadt a mezőn és a verseny kezdetére még a nap is kisütött. Csapatunk tagjai a középmezőnyben végeztek, így sajnos nem jutottak tovább a megyei döntőbe, de helytállásáért minden tanuló dicséretet érdemel. A legjobb eredményt Jecs Martin 4.b osztályos és Balog Jonatán 4.a osztályos tanuló érte el. Ők kategóriájukban a 4. illetve az 5. helyen végeztek, így csak egy hajszállal maradtak le a dobogóról.

Minden versenyzőnek gratulálunk.