FARSANG 2018.

Az idei farsangon, 2018.02.08-án választékos  jelmezvilág fogadott minket a Közösségi Ház nagy termében. Bepillantást nyerhettünk a hercegnők világába, láthattunk kiskutyákat, focistákat és zombikat. Nézhettünk még híres énekeseket Lagzi Lajcsi Dáridójából, amit Gábor bácsi és Bea néni az osztály tanulóival személyesítettek meg. Mindenki rémületére Mariann, Emese és Enikő néni kis boszorkányaikkal átrepültek a termen. A parti helyszínén rögtön vidám lett a hangulat, amikor Ilike néni vicces bohócaival betoppant a terembe. Ezután csak fokozódott a jókedv, amikor is az 5.b-sek híres filmszereplőket személyesítettek meg. Az 5.a-sok segítségével körbeutazhattuk a Földet. De az est fénypontja mégis a 8.-sok keringője volt, ami már évek óta iskolánk hagyománya.

Egyszóval az idei farsang volt számomra a legjobb a sok közül.

Alsózsolca, 2018. február 28.

Apró Marcell 5.b.

Scroll to Top