Szellemek, boszorkák, csontvázak … vagyis itt a Halloween!

 

Október 25. szerda reggel csodás töklámpások fogadták az iskolába lépőket, s az osztálytermek is Halloween-es díszt öltöttek. Később megérkeztek a „Rémes étkek fesztiválja” alkotásai. Délelőtt a legkisebbek öltöztek rémisztő jelmezbe és mutatkoztak be a közönségnek. Délután a nagyobbak járták végig a borzalmak 7 termét és teljesítették a rájuk váró feladatokat. A Drakula laborban vérátömlesztéssel próbálták életre kelteni a vámpírkirályt, a Boszorkánykonyhában kiderülhetett, hogy ki az evés bajnoka, a Net-kuckóban memóriájukat tesztelhették, a Horrorkamrában múmiát készíthettek, az Elmepalotában megtornáztathatták agysejtjeiket, a Rémműhelyben elkészíthették rémposztereiket és az Ügyeskedőben ördögláncot fűzhettek.

A következő eredmények születtek:

Alsó tagozat:

I. 4. a osztály

II. 4. b osztály

III. 3. osztály

Felső tagozat:

I. 5. b osztály

II. 7. osztály

III. 6. osztály

IV. 5. a osztály

A legügyesebb tökfaragók:

 • Bányász Máté 4.b
 • Bányász Balázs 2.o.
 • Fodor Bence 1.o.
 • Petercsák Rozina 1.o.
 • Üveges Zalán 4.b
 • Egerszegi Ádám 3.o.

 

 • Különdíj: 6. osztály

 

A legrémisztőbb ételek készítői:

 1. Bányász Máté 4.b és Barabás Boglárka 4.a
 2. Szabó Dávid 4.a és Géczi Bence 5.b
 3. Nagy Zalán 5.a és Polefkó Tamás 4.a

 

 • Különdíj: Flach Loretta és Petrik Panna 4. a

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, reméljük jól szórakoztatok! Jövőre újra találkozunk!

Mándokiné Kertész Katalin fő boszorkány és segédboszorkái

https://hermaniskola.hu/galeria/20172018-2/egy-izgalmas-nap-a-halloween-jegyeben/