Kirándulás Győrben

Kiruccanás a Dunántúlra

Csodálatos két napot tölthettünk Győr szívében, külvárosában és környékén. Május 5-én a hajnali órákban már a buszon ültünk. Hosszú nap állt előttünk, de jó társaságban nem tűnt kihívásnak a több száz kilométeres út. Első megállónk az AUDI Autógyár volt. Lenyűgöző információkat tudtunk meg az itthon készülő járművekről. Innen következett Pannonhalma, az Apátság, ahol nemcsak új dolgokat tanultunk, de a kilátást is csodálhattuk. A szállásra érve lezuhanyoztunk és lassan mindenki elszenderedett. Másnap a barokk stílusú város különleges épületeit figyelhettük meg. A MOBILIS épületében érdekes fizikai kísérleteket láttunk, csináltunk. Végső állomásunk az Állatkert volt, ahol még utoljára mindenki elbúcsúzott ettől a távoli, gyönyörű helytől. A többiek nevében is bátran kijelentem, nagyon tetszett a kirándulás!

Köszönjük az élményt szervező tanárainknak!

Farkas Orsolya 7.a osztályos tanuló